Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ciechomie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana uzbrojona

Ciechomie,pomorskie

175 000 zł1 360 m² 128,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 1360 m - Ciechomie, gm. Sierakowice, pow. kartuski, woj. pomorskie prowizja 0% dla kupującego! Jeśli szukasz spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

279 900 zł42,98 m² 6 512,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! termin wydania lipiec 2026 R. Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,98m 2 , położone w Lęborku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kobysewo

Kobysewo(Ciechomie + 24 km)

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1210 m2, (średnie wymiary: 41 m x 30 m), znajdującą się w kaszubskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gapowo

Gapowo(Ciechomie + 18 km)

179 900 zł1 300 m² 138,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty super lokalizacja na obrzeżach Stężycy cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Lębork

Lębork(Ciechomie + 22 km)

470 000 zł1 090,04 m² 431,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie lęborskim w mieście Lębork. Hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi na pierwszym pietrze o powierzchni 1090,04m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Klukowa Huta

Klukowa Huta(Ciechomie + 15 km)

199 000 zł1 091 m² 182,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Klukowej Hucie! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lubowidz

Lubowidz(Ciechomie + 20 km)

393 000 zł2 272 m² 172,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 2272m 2 z prywatnym fragmentem lasku, z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łebunia

Łebunia(Ciechomie + 11 km)

123 720 zł1 031 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej, usytuowanej w cichej, spokojnej, malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Kolonia(Ciechomie + 15 km)

98 000 zł970 m² 101,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Kolonia, gmina Kartuzy | 970 m | wz pod 8 domów jednorodzinnych | Ul. Słoneczna Oferuję na sprzedaż 6 działek budowlanych o powierzchni 970 m każda, położonych.